iPresso FMCG

#1 Marketing Automation dla branży FMCG

iPresso Enterprise FMCG

Automatyzacja marketingu w FMCG

Gromadzenie, integracja danych o konsumentach plus wielokanałowa, spersonalizowana komunikacja plus raportowanie w czasie rzeczywistym pozwala tworzyć unikalne doświadczenia konsumenta.

Klienci:

Logo klientów

iPresso Enterprise FMCG

Zarządzanie bazami konsumentów

Zintegrowana baza danych z szerokimi możliwościami pracy na segmentach wraz z pojedynczym widokiem 360 każdej osoby w bazie.

Dobrze zorganizowana baza, budowana non-stop, aktualizowana w czasie rzeczywistym to kopalnia wiedzy i insightów dla marketerów. Umożliwia na dobre poznanie odbiorców produktów szybko zbywalnych - ich zachowań i faktycznych potrzeb. To wiedza, stanowiąca przewagę rynkową i punkt wyjścia do kolejnych, coraz efektywniejszych działań komunikacyjnych.

Co ważne, iPresso FMCG umożliwia pracę na personach i segmentach, budowanie ścieżek klientów i zarządzaniem cyklem ich życia, częstotliwością komunikacji oraz zarządzanie bazami wielu marek w jednym miejscu.

iPresso Enterprise FMCG

Łączenie on-line z off-line

Buduj unikalne doświadczenie klienta we wszystkich punktach styku z produktem i marką.

Specjalny moduł iPresso FMCG pozwala łączyć każdy produkt z jego konsumentem. Umożliwia m.in. generowanie indywidualnych kodów (np. alfanumerycznych) na każde, pojedyncze opakowanie/metkę i tworzyć angażujące promocje i komunikację.

iPresso FMCG to możliwości rozszerzanie doświadczeń z produktem o narzędzia i komunikację digital.

iPresso Enterprise FMCG

Komunikacja wielokanałowa

W iPresso rozumiemy FMCG. Mamy wiedzę i doświadczenia w łączeniu kanałów komunikacji bezpośredniej i integracji komunikacji z m.in. z ATL.

Wiele kanałów w jednym miejscu.

W ramach iPresso w jednym miejscu możliwe jest tworzenie, przeprowadzanie i raportowanie kampanii m.in. w kanałach: e-mail, sms, www, push, mobile, ale również BTL i innych zintegrowanych punktów styku.

iPresso Enterprise FMCG

Koordynacja pracy zespołów i agencji

iPresso dostosowuje uprawnienia i funkcje do sposobu pracy zespołów marketingu - to narzędzie ich codziennej pracy. Dlatego można nadawać dostępy nie tylko do poszczególnych funkcjonalności np. ze względu na rolę w firmie, ale rownież ze względu na grupę docelową komunikacji.

To pozwala również na angażowanie do iPresso partnerów zewnętrznych, którzy opracowują projekty oraz schematy kampanii bezpośrednio w systemie.

iPresso Enterprise FMCG

Spersonalizowany Real-Time Marketing

iPresso gromadzi dane non-stop i wyzwala komunikację dobranymi kanałami w czasie rzeczywistym lub zbliżonym. Na przykład modyfikuje treści strony www w zależności od wcześniejszych doświadczeń klienta, wysyła powiadomienie sms lub push, przypomina, podpowiada i doradza.

iPresso Enterprise FMCG

Kreuj i uruchamiaj: szybko, łatwo, efektywnie z iPresso Studio

iPresso to narzędzie pracy marketera. Dlatego cały czas dostosowuje się do wymagań użytkowników oraz odbiorców końcowych tworzonego przekazu - klintów. iPresso Studio to wbudowany interfejs dzięki któremu tworzenie nowych kampanii i scenariuszy komunikacji nie wymaga technologicznego zaawansowania, pozwala przygotować nawet najbardziej rozbudowane ścieżki samodzielnie.