Dla Partnerów: Programy Partnerskie

Zostań naszym partnerem: zwiększaj zakres usług, wzmacniaj kompetencje i dostarczaj swoim klientom najnowszą jakość. Zróbmy razem biznes win-win-win :-) Prowadzimy kilka programów partnerskich w zależności od profilu działalności partnera oraz rynku, który obsługuje.

iPresso Small Business

Dla agencji, konsultantów, marketerów, blogerów - każdego, kto dociera ze swoimi usługami do małych i średnich firm. Nie potrzeba umowy ani specjalnej weryfikacji. Po prostu ufamy, że skoro już tu jesteś i zarejestrujesz się jako nasz partner, to robisz to świadomie i odpowiedzialnie.

Jako zarejestrowany partner otrzymujesz 30% opłaconego abonamentu iPresso Express klienta, którego pozyskasz. Od razu po rejestracji otrzymujesz dostęp do panelu, gdzie możesz pobrać niezbędne materiały do wsparcia sprzedaży, bieżące statystyki sprzedawanych abonamentów i należnych prowizji.

Rejestracja zajmuje ok. 3 min. i można jej dokonać tutaj.

iPresso Enterprise

Partner technologiczny - aplikacje i integracje

Program skierowany do firm technologicznych oraz agencji marketingowych z kompetencjami technologicznymi. Partner otrzymuje wsparcie w integracjach systemu iPresso z jego rozwiązaniami i/lub rozwiązaniami klienta.

Partner Technologiczny może tworzyć własne, autorskie rozszerzenia do systemu iPresso, które oferuje niezależnie oraz jest dostępny na liście oferowanych rozwiązań partnerskich przez iPresso.

Agencja partnerska

Program skierowany do agencji marketingowych i firm konsultingowych, które zainteresowane są świadczeniem usług w oparciu o iPresso u swoich klientów.

W ramach programu partner otrzymuje prowizję od opłacanego przez klienta abonamentu (zarówno dla leadów dostarczonych do zespołu iPresso, które kontraktowane są przez zespół iPresso oraz za samodzielnie pozyskanych klientów).

W ramach programu partner otrzymuje wsparcie doradcze w korzystaniu z systemu iPresso Enterprise jak również wsparcie w procesie obsługi klienta oraz pozyskiwania nowych klientów (np. w przygotowaniu materiałów sprzedażowych - prezentacji, przykładów).

Wszyscy partnerzy otrzymują zgodę na posługiwanie się nazwą i logotypem iPresso w materiałach marketingowych oraz ofertach sprzedażowych, a także otrzymują status autoryzowanego partnera i są publikowani w zakładce Partnerzy na stronie iPresso.

Partner strategiczny - zaawansowana współpraca, co-branding iPresso Enterprise

Wyższy poziom współpracy polegający na głębszej integracji oferty partnera z iPresso, ze zwiększonym wsparciem w procesie sprzedaży wspólnych usług (w tym m.in. możliwość uczestnictwa przedstawicieli iPresso podczas prezentacji sprzedażowych Partnera Strategicznego), wsparciu technologicznym przy integracjach systemu i obsłudze. Partner strategiczny ma możliwość sprzedaży iPresso w wersji co-branded (logo partnera przy logo iPresso).