Work Flow Coordinator

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem produktu poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

To dobry moment, aby dołączyć, bo:

Wzmacniamy zespół o nową rolę. Potrzebujemy osoby, która będzie koordynowała zadania zespołów developerów i monitorowała ich realizację. Nie, to nie ma być ktoś, kto z batem będzie nad nimi czuwał i nie będzie miał tu koleżanek i kolegów ;) Wręcz przeciwnie - ta potrzeba wyszła od zespołu dev i czujemy głęboki sens rozwoju w tym kierunku. To nie jest rola dla programisty, tzn. jeśli potrafisz programować to może być plus, ale nie jest to wymóg. Raczej potrzebna nam osoba, która lubi układać rzeczy, czerpać satysfakcję z pracy zespołowej i doprowadzania spraw do końca.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightNie, nie musisz umieć programować

keyboard_arrow_rightŁatwość nawiązywania relacji z bardzo różnymi ludźmi

keyboard_arrow_rightKomunikatywność - jasne, bezpośrednie wyrażanie myśli

keyboard_arrow_rightMin. rok doświadczenia w pracy zespołowej i zarządzaniu zespołem

keyboard_arrow_rightPraktyczna znajomość metodyk agile (np. Scrum, Kanban)

keyboard_arrow_rightUmiejętność szybkiej reakcji na problemy związane z terminowym wykonywaniem zadań (proponowanie rozwiązań)

keyboard_arrow_rightKomunikatywne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

keyboard_arrow_rightBardzo dobra organizacja czasu oraz pracy (swojego i zespołu)

keyboard_arrow_rightZnane z praktyki narzędzia (np. Jira)

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightKoordynacja i organizacja pracy zespołu programistów i adminów

keyboard_arrow_rightMotywowanie i wspierania zespołu w realizacji zadań

keyboard_arrow_rightRozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych związanych z realizacja projektów

keyboard_arrow_rightPrecyzyjne opisywanie i tworzenie zadań dla zespołu

keyboard_arrow_rightBieżące planowanie pracy projektowej oraz zasobów potrzebnych do ich realizacji

keyboard_arrow_rightReagowanie na zmiany projektach

keyboard_arrow_rightWspółpraca z zespołem Customer Success i monitoring przepływu informacji z CS do Dev

keyboard_arrow_rightInicjowanie i tworzenie standardów pracy wraz ich realizacją

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightPracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość

keyboard_arrow_rightPracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych

keyboard_arrow_rightPracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie

keyboard_arrow_rightUdział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych

keyboard_arrow_rightDużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę

keyboard_arrow_rightKomfortowe biuro z klimą, własne biurko

keyboard_arrow_rightPłaską strukturę zarządzania

keyboard_arrow_rightLekcje języka angielskiego

keyboard_arrow_rightStabilne, długoterminowe zatrudnienie, umowę o pracę

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightBasen w firmie

keyboard_arrow_rightUdział w konferencjach

keyboard_arrow_rightMożliwości rozwoju zawodowego

keyboard_arrow_rightNarzędzia pracy

keyboard_arrow_rightDobrą kawę, herbatę oraz inne napoje; przekąski i owoce

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV i w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com