iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem produktu poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Wymagania:

keyboard_arrow_rightJeśli spełniasz wymagania w min.70% - reszty Cię nauczymy!

keyboard_arrow_rightMin. 2 lata profesjonalnego doświadczenia

keyboard_arrow_rightPraktyczna znajomość technologii PHP7

keyboard_arrow_rightPodstawowa znajomość SQL (np. MySQL, PostgreSQL)

keyboard_arrow_rightPraca w systemach kontroli wersji np. GIT

keyboard_arrow_rightMile widziane: znajomość narzędzi do testowania, doświadczenie w pracy w metodykach Agile

keyboard_arrow_rightMile widziana znajomość JavaScript

keyboard_arrow_rightPodstawy administracji LAMP

keyboard_arrow_rightChęć rozwoju i nastawienie na jakość

keyboard_arrow_rightNie wymagamy doświadczenia z popularnymi frameworkami

keyboard_arrow_rightNie wymagamy znajomości JavaScript, CSS

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightTworzenia skryptów, modułów aplikacji

keyboard_arrow_rightRozwój autorskich technologii z wykorzystaniem ElasticSearch, MySQL, Redis, RabbitMQ, Load Balancing, supervisorD

keyboard_arrow_rightAktywny udział w pracach projektowych

keyboard_arrow_rightWspółpraca z programistami, administratorami, projektantami

keyboard_arrow_rightDokumentowanie kodu i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej

keyboard_arrow_rightNie robimy "stronek", "projekcików" dlatego obowiązkiem jest dostarczanie jakości i proponowanie praktycznych rozwiązań

keyboard_arrow_rightNo i wiadomo, pisanie testów jednostkowych

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightPracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość a nie liczba linijek kodu i godzin spędzonych przed kompem

keyboard_arrow_rightPracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych i Big Data

keyboard_arrow_rightPracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki

keyboard_arrow_rightUdział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych

keyboard_arrow_rightDużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę

keyboard_arrow_rightUmowę o pracę lub kontrakt

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightBasen i saunę

keyboard_arrow_rightUdział w konferencjach

keyboard_arrow_rightLekcje angielskiego

keyboard_arrow_rightMożliwość rozwoju zawodowego

keyboard_arrow_rightNarzędzia pracy (Ubuntu, 2-3 monitory)

keyboard_arrow_rightPracę z najnowszymi technologiami aplikacji web i mobile

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV i w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com