Marketing Specialist

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

I tak, to jest ten moment: TWORZYMY ZESPÓŁ MARKETINGU. Zrób to z nami, dlatego szukamy:

MARKETING SPECIALIST

Dba o spójność komunikacji iPresso. Kreuje i prowadzi komunikację z rynkiem w kanałach internetowych i bezpośrednich. Buduje wartość marki przez propagowanie jej wartości i kultury firmy. Wspiera sprzedaż produktu i usług, inspiruje i wskazuje szanse rynkowe.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightDoświadczenie w pracy w marketingu (w firmach lub projektach technologicznych, e-commerce, agencji marketingowej)

keyboard_arrow_rightWykształcenie wyższe

keyboard_arrow_rightBiegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

keyboard_arrow_rightPraktyczna znajomość narzędzi Google (Analytics, Ads)

keyboard_arrow_rightKreatywność

keyboard_arrow_rightOtwartość na nowości

keyboard_arrow_rightZdolność do szybkiego uczenia się

keyboard_arrow_rightDbałość o detale, nastawienie na jakość

keyboard_arrow_rightKomunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

keyboard_arrow_rightSkuteczność - wdrażanie inicjatyw od pomysłu do realizacji

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightTworzenie treści i ich publikację zgodnie z przyjętą stragią

keyboard_arrow_rightKontrola spójności marki

keyboard_arrow_rightProwadzenie kampanii on-line

keyboard_arrow_rightAktualizacja treści na www

keyboard_arrow_rightWsparcie w przygotowywaniu materiałów sprzedażowych: prezentancje, dokumenty z opisami funkcjonalności, wsparcie w tworzeniu materiałów edukacyjnych

keyboard_arrow_rightAnaliza rynku MarTech

keyboard_arrow_rightTworzenie i utrzymywanie procesów Marketing Automation

keyboard_arrow_rightProjektowanie Customer Journey i ciągłe doskonalenie

keyboard_arrow_rightKontakt z mediami branżowymi

keyboard_arrow_rightWdrażanie procesów pozyskiwania leadów

Narzędzia - wymagana znajomość:

keyboard_arrow_rightArkusze kalkulacyjne: MS Excel, Google Spreadsheets

keyboard_arrow_rightEdytor tekstu: MS Word, Google Docs

keyboard_arrow_rightPrezentacje: MS Power Point, Google Presentations

keyboard_arrow_rightGoogle Analytics

keyboard_arrow_rightGoogle Ads (AdWords), platformy remakretingowe (np. Adroll), FB Ads

keyboard_arrow_rightSocial Media od strony administracji: LinkedIn, Facebook, Twitter, Slideshare

keyboard_arrow_rightSystemy CMS (np. Wordpress)

keyboard_arrow_rightSystemy e-mailingowe

keyboard_arrow_rightOprogramowanie obróbki grafiki (np. Photoshop) do wprowadzania drobnych zmian

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightPracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych

keyboard_arrow_rightPracę z największymi markami

keyboard_arrow_rightUdział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych

keyboard_arrow_rightDużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę pracy

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightAtrakcyjny system premiowy

keyboard_arrow_rightUdział w szkoleniach

keyboard_arrow_rightMożliwość rozwoju zawodowego

keyboard_arrow_rightNarzędzia pracy (Macbook, smartphone, aplikacje, słuchawki)

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV wraz z portfolio oraz w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com