HR & Financial Specialist

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem produktu poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightPreferowane wykształcenie wyższe (specjalizacja w dziedzinie finansów, rachunkowości)

keyboard_arrow_right2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

keyboard_arrow_rightBardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej

keyboard_arrow_rightBardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz G Suite (Arkusze, Dokumenty, Gmail)

keyboard_arrow_rightMile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA

keyboard_arrow_rightZnajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

keyboard_arrow_rightUmiejętność raportowania i analizy danych

keyboard_arrow_rightUmiejętność organizowania pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, przejawianie inicjatywy

keyboard_arrow_rightDbałość o jakość wykonywanej pracy oraz wysoka kultura osobista

keyboard_arrow_rightWysoka motywacja i chęć rozwoju

keyboard_arrow_rightJeśli nie spełniasz któregoś z warunków, a chcesz z nami pracować i szybko się uczysz - aplikuj :)

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightDbałość o prawidłowy przepływ informacji, zarządzanie korespondencją oraz obiegiem dokumentów w firmie

keyboard_arrow_rightFakturowanie i prowadzenie wstępnych rozliczeń, weryfikacja dokumentów księgowych w zakresie należności, zobowiązań, podatków

keyboard_arrow_rightWspółpraca z biurem rachunkowym w zakresie rozliczeń i księgowości

keyboard_arrow_rightRealizacja obowiązków wobec GUS - wypełnianie raportów

keyboard_arrow_rightSporządzanie dokumentów na potrzeby Zarządu

keyboard_arrow_rightWdrażanie rozwiązań w zakresie raportowanie oraz analiz

keyboard_arrow_rightWspieranie automatyzacji procesów w zakresie obsługi pracy biurowej oraz tworzenia raportów

keyboard_arrow_rightPrzygotowywanie umów oraz aneksów dla pracowników

keyboard_arrow_rightEwidencja czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych

keyboard_arrow_rightKompletowanie teczek pracowników

keyboard_arrow_rightWystawianie zaświadczeń dla pracowników

keyboard_arrow_rightObsługa korespondencji z US, ZUS oraz innymi instytucjami państwowymi

keyboard_arrow_rightOrganizacja podróży służbowych oraz obsługa pracowników w zakresie rozliczania delegacji służbowych

keyboard_arrow_rightDbanie o zaopatrzenie biura

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightStabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

keyboard_arrow_rightWynagrodzenie zależne od umiejętności

keyboard_arrow_rightBonusy świąteczne

keyboard_arrow_rightKursy językowe w siedzibie firmy oraz szkolenia i kursy zewnętrzne

keyboard_arrow_rightPracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

keyboard_arrow_rightWstępne szkolenie stanowiskowe oraz narzędzia pracy

keyboard_arrow_rightDobra kawa, herbata oraz inne napoje i przekąski

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV i w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com