Graphic Designer

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

I tak, to jest ten moment: TWORZYMY ZESPÓŁ MARKETINGU. Zrób to z nami.

To dobry moment, aby dołączyć, bo:

Wzmacniamy zespół o nową rolę. Potrzebujemy osoby, która będzie tworzyła projekty graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej oraz będzie współpracowała z Naszym zespołem UX. Znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS) ułatwi projektowanie, bo na tym bazujemy. Raczej potrzebna nam osoba, która lubi układać rzeczy, czerpać satysfakcję z pracy zespołowej i doprowadzania spraw do końca.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightDoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2-3 lata oraz portfolio wykonanych projektów

keyboard_arrow_rightBiegła obsługa programów graficznych tj. Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign

keyboard_arrow_rightPraktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS). Poczucie estetyki, dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

keyboard_arrow_rightKomunikatywność oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole

keyboard_arrow_rightDobra znajomość języka angielskiego

keyboard_arrow_rightKreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywanych projektach

keyboard_arrow_rightDokładność i terminowość

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightTworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online

keyboard_arrow_rightProjektowanie kreacji mailowych, infografik, rysunków, szablonów w programach graficznych

keyboard_arrow_rightTworzenie zbioru grafik do bieżącej kolekcji komunikacji (key visuals) oraz archiwizację projektów graficznych

keyboard_arrow_rightProjektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku oraz obróbka graficzna zdjęć

keyboard_arrow_rightAdaptacja zagranicznych wizualizacji graficznych

keyboard_arrow_rightDbanie o spójność i wizerunek marki poprzez przygotowywane projekty

keyboard_arrow_rightŚcisła współpraca i budowanie relacji na wszystkich poziomach organizacji

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightZatrudnienie na podstawie umowy o pracę

keyboard_arrow_rightPracę w zespole entuzjastów nowych technologii

keyboard_arrow_rightMożliwość zdobywania wiedzy i solidnego doświadczenia z największymi markami

keyboard_arrow_rightMożliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

keyboard_arrow_rightNiezbędne narzędzia pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę pracy

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightBasen i saunę

keyboard_arrow_rightUdział w konferencjach

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV wraz z portfolio oraz w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com