FRONTEND DEVELOPER

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

Zrób to z nami, dlatego szukamy:

Wzmacniamy zespół. Szukamy osób, które będą współtworzyć nasz autorski system iPresso Marketing Automation w oparciu o najnowsze technologie. Stawiamy na kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań oraz tworzenie przyjaznego i użytecznego interfejsu aplikacji.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightCo najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego wykorzystując Angular

keyboard_arrow_rightBardzo dobra znajomości: Angular (9/10+), Typescript, RxJS

keyboard_arrow_rightPisanie testów jednostkowych z wykorzystaniem jest/jasmine

keyboard_arrow_rightPraca w systemach kontroli wersji np. GIT

keyboard_arrow_rightMile widziane doświadczenie z: Angular Material, Docker, NodeJS

keyboard_arrow_rightDoświadczenie w pracy w metodykach Agile

keyboard_arrow_rightChęć rozwoju i nastawienie na wysoką jakość pracy i terminowość

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightTworzenie czytelnego, dobrze udokumentowanego kodu

keyboard_arrow_rightPisanie testów jednostkowych do swojego kodu

keyboard_arrow_rightWykorzystywanie już utworzonych komponentów oraz tworzenie nowych

keyboard_arrow_rightTworzenie dokumentacji do nowo tworzonych komponentów

keyboard_arrow_rightTworzenie rozwiązań we współpracy z UI Designerami, zespołem backendowym oraz zespołem QA

keyboard_arrow_rightUczestnictwo w Code Review

keyboard_arrow_rightUtrzymywanie projektu w celu minimalizowania długu technologicznego

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightZatrudnienie na podstawie umowy o pracę

keyboard_arrow_rightPracę w zespole entuzjastów nowych technologii

keyboard_arrow_rightMożliwość zdobywania wiedzy i solidnego doświadczenia z największymi markami

keyboard_arrow_rightMożliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

keyboard_arrow_rightNiezbędne narzędzia pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę pracy

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightBasen i saunę

keyboard_arrow_rightUdział w konferencjach

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV:

job@ipresso.com