Content Editor

biuro w Katowicach

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

I tak, to jest ten moment: TWORZYMY ZESPÓŁ MARKETINGU. Zrób to z nami, dlatego szukamy:

CONTENT EDITOR

Tworzy treści o tym co robimy: w komunikacji z klientami, blogu, materiałach ofertowych. Docieka w firmie, dba o spójność formy, jakość powstających tekstów. Wyznacza standardy “pióra” naszej marki.

Wymagania:

keyboard_arrow_rightMotywacja i organizacji pracy

keyboard_arrow_rightSamodyscyplina

keyboard_arrow_rightMinimum dwa lata w pracy nad tekstami w branży technologicznej lub marketingowej

keyboard_arrow_rightWiedza w zakresie marketingu w Internecie i nie tylko

keyboard_arrow_rightPraktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – tworzenie treści po angielsku

keyboard_arrow_rightWiedza w zakresie technologii webowych, marketingowych, rozwiązań mobilnych - mile widziana

keyboard_arrow_rightŁatwość nawiązywania kontaktów

keyboard_arrow_rightSamodzielność i sumienność w realizacji zadań

keyboard_arrow_rightBardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub G Suite

Obowiązki:

keyboard_arrow_rightTworzenie treści – artykułów, wpisów na blog, postów FB, LinkedIn, Twitter, www.

keyboard_arrow_rightEdycja i redakcja treści merytorycznych do ofert i prezentacji produktowych

keyboard_arrow_rightTłumaczenie treści na język angielski i/lub tworzenie ich w tym języku

keyboard_arrow_rightBudowa kompetencji branżowych

keyboard_arrow_rightŚcisła współpraca z zespołami Customer Success, Marketingiem, Business Development oraz UX

keyboard_arrow_rightWspieranie zespołu Marketingu, Business Development i Customer Success w zakresie tworzenia wysokiej jakości treści w prowadzonych projektach

keyboard_arrow_rightKorekta treści

keyboard_arrow_rightWspółtworzenie strategii Content Marketing

keyboard_arrow_rightWspółtworzenie komunikacji marki

keyboard_arrow_rightUczestnictwo w wydarzeniach branżowych (sporządzanie relacji, nabywanie wiedzy, budowanie relacji)

Oferujemy:

keyboard_arrow_rightPracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych

keyboard_arrow_rightPracę z największymi markami

keyboard_arrow_rightUdział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych

keyboard_arrow_rightDużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

keyboard_arrow_rightPrzyjazną atmosferę pracy

keyboard_arrow_rightPrywatną opiekę zdrowotną

keyboard_arrow_rightUdział w szkoleniach

keyboard_arrow_rightMożliwość rozwoju zawodowego

keyboard_arrow_rightNarzędzia pracy (Macbook, smartphone, aplikacje, słuchawki)

My:

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Wyślij nam CV wraz z portfolio oraz w trzech zdaniach napisz, dlaczego tego właśnie chcesz:

job@ipresso.com